Angielski indywidualnie w Krakowie


Kursy indywidualne "Face-to-Face" z języka angielskiego oferowane przez ENGLISH4CAREER to unikatowa oferta na rynku usług językowych Są to kursy w 100% konwersacyjne, ktore mają na celu systematyczne podnoszenie kompetencji językowych ucznia, aż do momentu uzyskania umiejętności wypowiadania się, argumentacji i autoprezentacji w języku angielskim. 


Oferujemy 3 podstawowe rodzaje kursów F2F. Na życzenie klienta kursy mogą zawierać wszystkie z przedstawionych poniżej elementów.


Kursy "Uruchom swój angielski" (poziomy A1-B1) są szczególnie polecane osobom które przygotowują się do podjęcia pracy w środowisku międzynarodowym, w szczególności w sektorze BPO lub SSC. Mają one na celu wsparcie ucznia w okresie od rozpoczęcia poszukiwania pracy (korekty CV, listów motywacyjnych), poprzez udział w rozmowach kwalifikacyjnych (symulacje rozmów telefonicznych z rekruterem oraz rozmów kwalifikacyjnych face-to-face) oraz proces szkolenia stanowiskowego (induction training/onboarding), aż do uzyskania pełnej autonomii w nowym środowisku pracy (symulacje spotkań biznesowych w języku angielskim, conference calls). 


Kursy "Active English" (poziomy A2-B2) to kursy polecane osobom które uczą się języka angielskiego w sposób bierny, wykorzystujac dostępne na rynku aplikacje do nauki słownictwa oraz struktur gramatycznych i/lub uczestniczą w kursach on-line, ale nie mają okazji do czynnej nauki języka poprzez konwersacje z doświadczonym lektorem. Kursy te mają na celu poprawę płynności i zwięzłości wypowiedzi ucznia, eliminację błędów gramatycznych oraz błędów w wymowie, a także pomoc w nabyciu większej pewności siebie podczas rozmowy w języku angielskim.    


Kursy "Angielski dla profesjonalistów" (poziomy C1-C2) to kursy dla osób, które posługują się już sprawnie językiem angielskim, ale pragną systematycznie podnosić swoje kompetencje językowe, tak aby utrzymywać wysoki poziom konkurencyjności na rynku pracy. W szczególności dotyczy to osób które sprawują funkcje zarządcze i menadżerskie. Zajęcia tego typu są oparte na lekturze, wnikliwej analizie oraz dyskusji na temat bieżących wydarzeń na świecie (biznes, technologia, stosunki międzynarodowe, kultura). Na potrzeby lekcji używane są materiały nieuproszczone, w tym krótkie reportaże oraz artykuły, których źródłem są najbardziej prestiżowe anglojęzyczne programy informacyjne m.in. CBS News.


Kursy indywidualne "Face-to-Face" oferowane przez English4Career są adresowane do osób, które cenią sobie możliwość nauki języka w komfortowych warunkach, we własnym tempie, w elastycznych terminach i bez konieczności dopasowywania się do konkretnej oferty szkoły językowej, podyktowanej przede wszystkim jej własnymi korzyściami ekonomicznymi oraz zabiegami marketingowymi, a nie realną troską o dobro klienta.

Zadowoleni klienci:

Poniżej skrócona lista zadowolonych firm i przedsiębiorstw, które skorzystały z naszych usług!
  • Aon Hewitt
  • Delphi
  • Alior Bank
  • Shell
  • HILTI