Angielski indywidualnie Kraków


Zapraszamy na indywidualne lekcje konwersacyjne face-to-face w Krakowie lub lekcje online przez Skype, które nauczą Państwa umiejętności swobodnego wypowiadania się, argumentacji i autoprezantacji w języku angielskimNasze lekcje pomogą Państwu w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej, ułatwią zdobycie upragnionej pracy lub awansu, ułatwią także komunikację w pracy i w podróżach.


Oferujemy 3 rodzaje lekcji indywidualnych:


Lekcje "Uruchom swój angielski" (poziomy A1-B2) są szczególnie polecane osobom które przygotowują się do podjęcia pracy w środowisku międzynarodowym, w szczególności w sektorze BPO lub SSC. Mają one na celu wsparcie ucznia w okresie poszukiwania pracy (korekta CV, symulacja rozmów kwalifikacyjnych) oraz w trakcie procesu wdrażania w nowej firmie (onboarding).


Lekcje "Active English" (poziomy A1-B2) to kursy polecane osobom które uczą się języka angielskiego w sposób bierny, wykorzystujac dostępne na rynku aplikacje do nauki słownictwa oraz struktur gramatycznych, ale nie mają okazji do czynnej nauki języka poprzez konwersacje z doświadczonym lektorem. Lekcje te mają na celu poprawę płynności i zwięzłości wypowiedzi ucznia, eliminację błędów gramatycznych oraz błędów w wymowie, a także pomoc w nabyciu większej pewności siebie podczas rozmowy w języku angielskim.    


Lekcje "Angielski dla profesjonalistów" (poziomy B2-C2) to lekcje dla osób, które posługują się już sprawnie językiem angielskim, ale pragną systematycznie podnosić swoje kompetencje językowe, tak aby utrzymywać wysoki poziom konkurencyjności na rynku pracy. W szczególności dotyczy to osób które sprawują funkcje zarządcze i menadżerskie. Zajęcia tego typu są oparte na lekturze, wnikliwej analizie oraz dyskusji na temat bieżących wydarzeń na świecie (biznes, technologia, stosunki międzynarodowe, kultura). Na potrzeby lekcji używane są materiały nieuproszczone, w tym krótkie reportaże oraz artykuły, których źródłem są najbardziej prestiżowe anglojęzyczne programy informacyjne m.in. CBS News.


Lekcje indywidualne face-to-face lub online oferowane przez English4Career są adresowane do osób, które cenią sobie możliwość nauki języka we własnym tempie, w elastycznych terminach i bez konieczności dopasowywania się do konkretnej oferty szkoły językowej, podyktowanej przede wszystkim jej własnymi korzyściami ekonomicznymi oraz zabiegami marketingowymi, a nie realną troską o dobro klienta.

Zadowoleni klienci:

Poniżej skrócona lista zadowolonych firm i przedsiębiorstw, które skorzystały z naszych usług!
  • Aon Hewitt
  • Delphi
  • Alior Bank
  • Shell
  • HILTI